Vysoký herní komfort

Umělý travní povrch Royal Grass® svými mechanickými vlastnostmi snižuje únavu, zvyšuje výkonnost sportovce a poskytuje mu vysoký herní komfort srovnatelný s přírodními trávníky.

graseko umely travnik royal grass

Využijete celoročně

Využitelnost hřiště s umělým trávníkem je takřka celoroční, což z umělého trávníku pro sport činí vyhledávanou variantu povrchové úpravy soukromých i veřejných hřišť.

Instalace sportovního umělého trávníku se vždy provádí na zhutněnou skladbu kameniva různých frakcí. Hloubka skladby spodní konstrukce z kameniva je určena podle velikosti a typu sportovní plochy. Umělé trávníky pro sportovní hřiště mají vespod drenážní otvory, přes které snadno proteče voda do spodní konstrukce z kameniva a případné drenáže.

Umělý trávník sportovního hřiště lze snadno udržovat. Vzhledem k venkovnímu prostředí je vhodné pravidelně provádět čištění trávníku motorovým kartáčem. K údržbě umělého trávníku sportovního hřiště se také hodí například foukač a vysavač listí.

Umělý trávník Royal Grass® pro sportovní hřiště:
Royal Grass® XPlay, Royal Grass® Edel Grass LSR 20, Royal Grass® Edel Grass LSR 24, Royal Grass® Edel Grass Golf Green Pro

Máte otázky? Zodpovíme

Máte-li zájem o kalkulaci, osobní schůzku nebo více informací ohledně našich produktů a služeb, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám poskytneme informace, doporučíme nejvhodnější produkt, poradíme s instalací nebo zajistíme odbornou realizaci a údržbu.

Kontaktní formulář
L
Vyberte jednu z možností!
Zadejte platnou hodnotu!
Zadejte platnou hodnotu!
Zadejte platné jméno a příjmení!
Zadejte platné město!
Zadejte platnou e-mailovou adresu!
Zadejte platné telefonní číslo!
Zadejte text zprávy!
Toto pole je povinné!

Navštivte náš SHOWROOM

Přijďte se podívat do některého z našich showroomů, kde si můžete prohlédnout umělý trávník pro zahradu, terasu nebo hřiště. Máme pro Vás zdarma vzorky umělých trávníků, pokud se budete chtít rozhodovat v klidu doma. V našem showroomu máme také umělé trávníky větších rozměrů, u kterých ještě lépe vyniknou jejich vlastnosti.