Ideální povrch pro dětské hřiště

Ideální povrch tvoří kombinace umělého trávníku Royal Grass® a tlumící podložky Shockpad. Takový umělý trávník pro dětské hřiště je bezpečný, rychle se po dešti vysuší a nezanechává dětem blátivé stopy na oblečení.

graseko umely travnik royal grass

Zdravotně nezávadný

Umělé trávníky pro dětská hřiště splňují nejpřísnější evropské normy a jsou na 100% bezpečné.

Můžete je tedy bez zdravotních rizik použít také pro dětská hřiště a sportoviště. Všechny výrobky jsou pravidelně testovány podle normy EN 71-3. Jedná se o evropskou normu, která posuzuje zdravotní nezávadnost hraček určených dětem a je považována za jednu z nejpřísnějších norem v oblasti bezpečnosti.

Umělý trávník Royal Grass® pro dětské hřiště:
Royal Grass® xPlay, Royal Grass® Edel Grass LSR FUN

Máte otázky? Zodpovíme

Máte-li zájem o kalkulaci, osobní schůzku nebo více informací ohledně našich produktů a služeb, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám poskytneme informace, doporučíme nejvhodnější produkt, poradíme s instalací nebo zajistíme odbornou realizaci a údržbu.

Kontaktní formulář
L
Vyberte jednu z možností!
Zadejte platnou hodnotu!
Zadejte platnou hodnotu!
Zadejte platné jméno a příjmení!
Zadejte platné město!
Zadejte platnou e-mailovou adresu!
Zadejte platné telefonní číslo!
Zadejte text zprávy!
Toto pole je povinné!

Navštivte náš SHOWROOM

Přijďte se podívat do některého z našich showroomů, kde si můžete prohlédnout umělý trávník pro zahradu, terasu nebo hřiště. Máme pro Vás zdarma vzorky umělých trávníků, pokud se budete chtít rozhodovat v klidu doma. V našem showroomu máme také umělé trávníky větších rozměrů, u kterých ještě lépe vyniknou jejich vlastnosti.