Bez námahy vždy dokonalý

Váš umělý trávník Royal Grass® bude bez větší námahy vždy vypadat dokonale upravený a realistický.

Nepotřebuje ani kapku vody bez ohledu na to, zda je horko nebo sucho. Nepotřebujete sekačku, neznečišťujete životní prostředí používáním hnojiv a postřiků. Znamená to, že si můžete po celý rok vychutnávat perfektně vypadající trávník s minimální údržbou.

graseko umely travnik royal grass

Dlouhá životnost

Umělý trávník Royal Grass® má dlouhou životnost díky vysoké odolnosti proti UV záření.

Instalace umělého trávníku na zahradu se provádí na 3-5 cm tenkou zhutněnou vrstvu jemného kameniva. Umělé trávníky na zahradu mají vespod drenážní otvory, přes které snadno proteče voda.

Umělý trávník na zahradě lze snadno udržovat. Vzhledem k venkovnímu prostředí je vhodné provádět 2x ročně čištění trávníku motorovým kartáčem. K údržbě umělého trávníku na zahradě se také hodí například foukač a vysavač listí.

Umělý trávník Royal Grass® na zahradu:
Royal Grass® Silk 25, Royal Grass® Seda, Royal Grass® Silk 35, Royal Grass® Wave, Royal Grass® Deluxe, Royal Grass® Lush, Royal Grass® Sense, Royal Grass® EcoSense

Máte otázky? Zodpovíme

Máte-li zájem o kalkulaci, osobní schůzku nebo více informací ohledně našich produktů a služeb, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám poskytneme informace, doporučíme nejvhodnější produkt, poradíme s instalací nebo zajistíme odbornou realizaci a údržbu.

Kontaktní formulář
L
Vyberte jednu z možností!
Zadejte platnou hodnotu!
Zadejte platnou hodnotu!
Zadejte platné jméno a příjmení!
Zadejte platné město!
Zadejte platnou e-mailovou adresu!
Zadejte platné telefonní číslo!
Zadejte text zprávy!
Toto pole je povinné!

Navštivte náš SHOWROOM

Přijďte se podívat do některého z našich showroomů, kde si můžete prohlédnout umělý trávník pro zahradu, terasu nebo hřiště. Máme pro Vás zdarma vzorky umělých trávníků, pokud se budete chtít rozhodovat v klidu doma. V našem showroomu máme také umělé trávníky větších rozměrů, u kterých ještě lépe vyniknou jejich vlastnosti.