Užívejte si stále zelenou zahradu a šetřete životní prostředí

Umělý trávník Royal Grass® vám ušetří čas věnovaný kosení a také náklady na vodu, hnojiva a chemické postřiky.

Bez námahy bude Váš trávník vždy vypadat dokonale posečený a ošetřený. A navíc, Royal Grass® nepotřebuje ani kapku vody bez ohledu na to, zda je horko nebo sucho. Znamená to, že si můžete vychutnat perfektní trávník s minimální údržbou.

Výhody umělého trávníku Royal Grass®

  • Krásný a zelený trávník po celý rok s minimální údržbou.
  • Odolný trávník pro intenzivní zátěž bez vyšlapaných míst a skvrn.
  • Zbavíte se každoročních nákladů na údržbu trávníku, závlahu, likvidaci plevelů a regeneraci.
  • Umělý trávník můžete nainstalovat ve stínu, pod střechou, na balkóně nebo na střešní terase.
  • Royal Grass® je příjemný na dotek a je zárukou dlouhé životnosti.
  • Na trávníky Royal Grass® poskytujeme záruku v délce 15 let.
graseko umely travnik royal grass

Široké využití

Umělý trávník Royal Grass® je vhodný na zahradu, na terasu a balkón, k bazénu i na dětské hřiště. U těchto instalací oceníte zejména dokonalost napodobení živého trávníku, jakou je značka Royal Grass® známá.

Umělé trávníky Royal Grass® neobsahují zdraví škodlivé látky a splňují nejpřísnější evropské normy. Můžete je tedy bez zdravotních rizik použít také pro dětská hřiště a sportoviště. Všechny výrobky jsou pravidelně testovány podle normy EN 71-3. Jedná se o evropskou normu, která posuzuje zdravotní nezávadnost hraček určených dětem a je považována za jednu z nejpřísnějších norem v oblasti bezpečnosti.

Hlavní přednosti Royal Grass

n

V-tvar vlákna

Od roku 2005 je značka Royal Grass® prvním a jediným výrobcem, který vyrábí umělé trávníky s "V" tvarem vlákna, inspirovaným stébly přírodní trávy.

o

Technologie MiNT

Nejnovějším vývojem u značky Royal Grass® vznikla technologie Micro Nerve Technology (MiNT). Jedná se o integrované žilky v travníkových vláknech. Silně redukují lesk a imitují tak spolu s V-vláknem přírodní trávu tak, jak je to jen možné.

C

Záruka 15 let

O kvalitě našich produktů nepochybujeme, a proto nabízíme záruku 15 let, během které garantujeme stálost barvy a odolnost vůči degradaci vláken UV zářením.

x

Minimální údržba

Budete mít krásný a zelený trávník po celý rok, s minimálními nároky na údržbu. Žádné kosení, zavlažování, hnojení nebo starosti s krtky.

s

Šetří vaše finance

Zbavíte se každoročních nákladů na souvisejících s údržbou trávníku. Ušetříte za kosení, vodu, hnojiva nebo postřiky.

w

Lze použít kdekoliv

Umělý trávník můžete nainstalovat všude, kde přírodní trávník neroste. Třeba ve stínu, na balkóně, na střešní terase, u bazénu nebo v interiéru.

Patentovaná technologie Royal Grass ReaDY

Royal Grass® ReaDY® je zkratka pro Realistic Directional Yarn. V praxi to znamená, že každé travní vlákno má svůj realistický směr, ve kterém stojí. S Royal Grass® ReaDY® jsou vlákna nakloněna doslova ve všech směrech. To dává našemu umělému trávníku zcela jiný vzhled, než mají ostatní výrobky s vlákny, které mají stejný směr růstu.

Royal Grass® má nyní ve své kolekci tři krásné typy umělého trávníku, které byly vyrobeny touto inovativní technologií ReaDY®. Populární Royal Grass® Sense, úspěšně představený v roce 2016, nyní doprovází Royal Grass® Wave. S mírně kratším vláknem vypadá trávník Wave úhledně, zatímco Sense vypadá více divoce. Umělý trávník Lush zase obsahuje více hnědých vláken, které dodávají umělému trávníku ještě přirozenější vzhled.

Standardní umělý trávník
s běžným typem vlákna

Umělý trávník s technologií
Royal Grass® ReaDY®

Máte otázky? Zodpovíme

Máte-li zájem o kalkulaci, osobní schůzku nebo více informací ohledně našich produktů a služeb, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám poskytneme informace, doporučíme nejvhodnější produkt, poradíme s instalací nebo zajistíme odbornou realizaci a údržbu.

Kontaktní formulář
L
Vyberte jednu z možností!
Zadejte platnou hodnotu!
Zadejte platnou hodnotu!
Zadejte platné jméno a příjmení!
Zadejte platné město!
Zadejte platnou e-mailovou adresu!
Zadejte platné telefonní číslo!
Zadejte text zprávy!
Toto pole je povinné!

Navštivte náš SHOWROOM

Přijďte se podívat do některého z našich showroomů, kde si můžete prohlédnout umělý trávník pro zahradu, terasu nebo hřiště. Máme pro Vás zdarma vzorky umělých trávníků, pokud se budete chtít rozhodovat v klidu doma. V našem showroomu máme také umělé trávníky větších rozměrů, u kterých ještě lépe vyniknou jejich vlastnosti.