Celoroční využití

Herní vlastnosti antukového nebo tradičního travnatého tenisového kurtu, ale výhody celoročního využití. To je definice jedinečných umělých trávníků Edel Grass pro tenis.

graseko multifunkcni hriste

Jako tradiční kurt

Herní vlastnosti umělých trávníků prakticky shodné s vlastnostmi tradičního kurtu, velký rozdíl ovšem je, že umělý trávník můžete využívat takřka po celý rok, a to s relativně nízkými náklady na údržbu.

Instalace tenisového umělého trávníku se vždy provádí na zhutněnou skladbu kameniva různých frakcí. Hloubka skladby spodní konstrukce z kameniva je 30 cm. Umělé trávníky pro tenisové hřiště mají vespod drenážní otvory, přes které snadno proteče voda do spodní konstrukce z kameniva a případné drenáže.

Umělý trávník tenisového kurtu lze snadno udržovat. Vzhledem k venkovnímu prostředí je vhodné pravidelně provádět čištění trávníku motorovým kartáčem. K údržbě umělého trávníku tenisového hřiště se také hodí například foukač a vysavač listí.

Umělý trávník pro tenisový kurt:
Royal Grass® Edel Grass LSR 20
Royal Grass® Edel Grass Paddle Pro
Royal Grass® Edel Grass Elite Super Soft
Royal Grass® Edel Grass Advantage Redcourt

Naše nabídka multifunkčních hřišť

V nabídce máme 3 typizovaná multifunkční hřišě v různé velikosti a úrovni vybavení. Také stavíme hřiště dle individuálních požadavků zákazníka. Naše multifunkční hřiště splňují bezpečnostní předpisy a ustanovení ČSN. Na naše multifunkční hřiště poskytujeme záruku 5 let, na umělý trávník až 15 let.

Multifunkční hřiště GRASEKO OPTIMAL

Univerzální multifunkční hřiště s výborným poměrem cena / kvalita. Hřiště je vybaveno kvalitním umělým trávníkem a hliníkovým sportovním vybavením. Oplocení hřiště je tvořeno uzavřeným systémem ze čtvercových profilů, mantinelu z vodovzdorné překližky a polypropylenovou záchytnou sítí. Toto komplexní řešení zaručuje vysokou odolnost a trvanlivost celého hřiště a je vhodné jak pro soukromé osoby, tak pro školy, obce a města.

Velikost plochy (m)
18,3 x 36,6 18 x 36
Typ trávníku Edel Paddle PRO Edel Elite LSR Royal Grass XPlay
Výška vlákna (mm) 15 20 24
Certifikát ITF r r L
Dostupná barva
zelená r r r
terakota r r L
modrá L L L
olivová L L L
Lajnování pro sport
badminton L L L
tenis r r r
volejbal r r r
nohejbal r r r
streetball r r r
brankoviště r r r
malá kopaná L L L

Multifunkční hřiště GRASEKO TENNIS+

Multifunkční hřiště pro uživatele zaměřené převážně na tenis. Hřiště je vybaveno kvalitním umělým trávníkem s certifikací ITF a profesionálním hliníkovým sportovním vybavením. Oplocení hřiště je tvořeno kulatými sloupy a polypropylenovou záchytnou sítí bez mantinelu. Toto specializované řešení je vhodné pro soukromé osoby, sportovní kluby, školy, obce a města.

Velikost plochy (m)
18,3 x 36,6
Typ trávníku Edel Elite SuperSoft Edel Paddle PRO
Výška vlákna (mm) 10 15
Certifikát ITF r r
Dostupná barva
zelená r r
terakota r r
modrá L L
olivová r L
Lajnování pro sport
badminton L L
tenis r r
volejbal r r
nohejbal r r
streetball r r
brankoviště L L
malá kopaná L L

Multifunkční hřiště GRASEKO INDIVIDUAL

Tato řada multifunkčních hřišť je určena pro zahrady, penziony a jiné soukromé plochy. Hřiště je vždy vybaveno kvalitním umělým trávníkem, sportovní vybavení a oplocení hřiště je řešeno individuálně dle přání zákazníka.

Velikost plochy (m)
8 x 15 10 x 18 14 x 27 18,3 x 36,3 24 x 46
Typ trávníku Edel Elite SuperSoft Edel Game Edel Paddle PRO Edel Elite LSR Royal Grass XPlay
Výška vlákna (mm) 10 12 15 20 24
Certifikát ITF r L r r L
Dostupná barva
zelená r r r r r
terakota r r r r L
modrá L r L L L
olivová r r L L L
Lajnování pro sport
badminton L r L L L
tenis L L L r r
volejbal L L r r r
nohejbal L L r r r
streetball r r r r r
brankoviště r r r r r
malá kopaná L L L L r

Máte otázky? Zodpovíme

Máte-li zájem o kalkulaci, osobní schůzku nebo více informací ohledně našich produktů a služeb, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám poskytneme informace, doporučíme nejvhodnější produkt, poradíme s instalací nebo zajistíme odbornou realizaci a údržbu.

Kontaktní formulář
L
Vyberte jednu z možností!
Zadejte platnou hodnotu!
Zadejte platnou hodnotu!
Zadejte platné jméno a příjmení!
Zadejte platné město!
Zadejte platnou e-mailovou adresu!
Zadejte platné telefonní číslo!
Zadejte text zprávy!
Toto pole je povinné!

Navštivte náš SHOWROOM

Přijďte se podívat do některého z našich showroomů, kde si můžete prohlédnout umělý trávník pro zahradu, terasu nebo hřiště. Máme pro Vás zdarma vzorky umělých trávníků, pokud se budete chtít rozhodovat v klidu doma. V našem showroomu máme také umělé trávníky větších rozměrů, u kterých ještě lépe vyniknou jejich vlastnosti.