Sportovní hřiště, jakékoliv potřebujete

Máte nevyužitý prostor na zahradě a rádi sportujete? Potřebujete nové hřiště u školy nebo třeba u hotelu? Multifunkční, odolné a takřka bezúdržbové hřiště postavíme přesně podle vašich potřeb a představ.

graseko multifunkcni hriste

Realizace na klíč

Multifunkční hřiště GRASEKO nabízíme v rozsahu od prvotních konzultací, zpracování projektu, zpracování a podání žádosti o dotaci až po realizaci na klíč.

Multifunkční hřiště je jedna sportovní plocha využitelná pro různé sportovní aktivity. Multifunkční hřiště GRASEKO jsou vhodná zejména pro tenis, volejbal, nohejbal, basketbal, malou kopanou, badminton nebo streetball. Povrch je tvořen umělým travním kobercem se vsypem z křemičitého písku. Obvod hřiště lemuje konstrukce oplocení, kterou nabízíme v různých úrovních provedení. Sportovní vybavení hřiště je hliníkové, na přání můžeme dodat ocelové v úpravě zinkováním a práškovým lakováním. Hřiště může být na přání doplněno o umělé osvětlení, přístupové chodníky nebo mobiliář.

Pokud je hřiště správně vystavěno dle technologického postupu, pak díky umělému trávníku a pískové výplni funguje podobně jako hřiště s přirozeným travnatým povrchem, tudíž hráčům poskytuje bezpečnou, pohodlnou a odolnou hrací plochu.

Naše nabídka multifunkčních hřišť

V nabídce máme 3 typizovaná multifunkční hřišě v různé velikosti a úrovni vybavení. Také stavíme hřiště dle individuálních požadavků zákazníka. Naše multifunkční hřiště splňují bezpečnostní předpisy a ustanovení ČSN. Na naše multifunkční hřiště poskytujeme záruku 5 let, na umělý trávník až 15 let.

Multifunkční hřiště GRASEKO OPTIMAL

Univerzální multifunkční hřiště s výborným poměrem cena / kvalita. Hřiště je vybaveno kvalitním umělým trávníkem a hliníkovým sportovním vybavením. Oplocení hřiště je tvořeno uzavřeným systémem ze čtvercových profilů, mantinelu z vodovzdorné překližky a polypropylenovou záchytnou sítí. Toto komplexní řešení zaručuje vysokou odolnost a trvanlivost celého hřiště a je vhodné jak pro soukromé osoby, tak pro školy, obce a města.

Velikost plochy (m)
18,3 x 36,6 18 x 36
Typ trávníku Edel Paddle PRO Edel Elite LSR Royal Grass XPlay
Výška vlákna (mm) 15 20 24
Certifikát ITF r r L
Dostupná barva
zelená r r r
terakota r r L
modrá L L L
olivová L L L
Lajnování pro sport
badminton L L L
tenis r r r
volejbal r r r
nohejbal r r r
streetball r r r
brankoviště r r r
malá kopaná L L L

Multifunkční hřiště GRASEKO TENNIS+

Multifunkční hřiště pro uživatele zaměřené převážně na tenis. Hřiště je vybaveno kvalitním umělým trávníkem s certifikací ITF a profesionálním hliníkovým sportovním vybavením. Oplocení hřiště je tvořeno kulatými sloupy a polypropylenovou záchytnou sítí bez mantinelu. Toto specializované řešení je vhodné pro soukromé osoby, sportovní kluby, školy, obce a města.

Velikost plochy (m)
18,3 x 36,6
Typ trávníku Edel Elite SuperSoft Edel Paddle PRO
Výška vlákna (mm) 10 15
Certifikát ITF r r
Dostupná barva
zelená r r
terakota r r
modrá L L
olivová r L
Lajnování pro sport
badminton L L
tenis r r
volejbal r r
nohejbal r r
streetball r r
brankoviště L L
malá kopaná L L

Multifunkční hřiště GRASEKO INDIVIDUAL

Tato řada multifunkčních hřišť je určena pro zahrady, penziony a jiné soukromé plochy. Hřiště je vždy vybaveno kvalitním umělým trávníkem, sportovní vybavení a oplocení hřiště je řešeno individuálně dle přání zákazníka.

Velikost plochy (m)
8 x 15 10 x 18 14 x 27 18,3 x 36,3 24 x 46
Typ trávníku Edel Elite SuperSoft Edel Game Edel Paddle PRO Edel Elite LSR Royal Grass XPlay
Výška vlákna (mm) 10 12 15 20 24
Certifikát ITF r L r r L
Dostupná barva
zelená r r r r r
terakota r r r r L
modrá L r L L L
olivová r r L L L
Lajnování pro sport
badminton L r L L L
tenis L L L r r
volejbal L L r r r
nohejbal L L r r r
streetball r r r r r
brankoviště r r r r r
malá kopaná L L L L r

Máte otázky? Zodpovíme

Máte-li zájem o kalkulaci, osobní schůzku nebo více informací ohledně našich produktů a služeb, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám poskytneme informace, doporučíme nejvhodnější produkt, poradíme s instalací nebo zajistíme odbornou realizaci a údržbu.

Kontaktní formulář
L
Vyberte jednu z možností!
Zadejte platnou hodnotu!
Zadejte platnou hodnotu!
Zadejte platné jméno a příjmení!
Zadejte platné město!
Zadejte platnou e-mailovou adresu!
Zadejte platné telefonní číslo!
Zadejte text zprávy!
Toto pole je povinné!

Navštivte náš SHOWROOM

Přijďte se podívat do některého z našich showroomů, kde si můžete prohlédnout umělý trávník pro zahradu, terasu nebo hřiště. Máme pro Vás zdarma vzorky umělých trávníků, pokud se budete chtít rozhodovat v klidu doma. V našem showroomu máme také umělé trávníky větších rozměrů, u kterých ještě lépe vyniknou jejich vlastnosti.