Podle vašich představ

Domácí golfový green vzniká na základě požadavků zákazníka a našich zkušeností s instalacemi. Při plánování se zohledňují představy zákazníka o tvaru a velikosti greenu, fringe, povrchových vlastnostech nebo překážkách.

graseko multifunkcni hriste

Vysoká pevnost a odolnost

Umělý trávník pro golfový green má zvlněná vlákna vyrobená z polyamidu (nylon). Má vysokou pevnost a odolnost proti otěru a dobře absorbuje vibrace.

Podle způsobu využití trávníku pro golfový green provedeme pískování jemným křemičitým pískem v množství do 5 kg na 1 m². Green z umělého trávníku má pak přibližně stejnou rychlost puttování jako při puttování na přírodní trávě. Výška vlákna je 15 mm. Instalace venkovního golfového umělého trávníku se zpravidla provádí na zhutněnou skladbu kameniva různých frakcí. Hloubka skladby spodní konstrukce z kameniva je určena podle velikosti a tvaru golfového greenu. Umělé trávníky pro golfové greeny a fringe mají vespod drenážní otvory, přes které snadno proteče voda do spodní konstrukce z kameniva a případné drenáže.

Umělý trávník pro golfový green a fringe lze snadno udržovat. Vzhledem k venkovnímu prostředí je vhodné pravidelně provádět čištění trávníku motorovým kartáčem. K údržbě umělého trávníku golfového greenu se také hodí například foukač a vysavač listí.

Umělý trávník pro golfový green a fringe:
Royal Grass® Edel Golf Green Pro
Royal Grass® Edel Tee Grass
Royal Grass® RG SEDA

Naše nabídka multifunkčních hřišť

V nabídce máme 3 typizovaná multifunkční hřišě v různé velikosti a úrovni vybavení. Také stavíme hřiště dle individuálních požadavků zákazníka. Naše multifunkční hřiště splňují bezpečnostní předpisy a ustanovení ČSN. Na naše multifunkční hřiště poskytujeme záruku 5 let, na umělý trávník až 15 let.

Multifunkční hřiště GRASEKO OPTIMAL

Univerzální multifunkční hřiště s výborným poměrem cena / kvalita. Hřiště je vybaveno kvalitním umělým trávníkem a hliníkovým sportovním vybavením. Oplocení hřiště je tvořeno uzavřeným systémem ze čtvercových profilů, mantinelu z vodovzdorné překližky a polypropylenovou záchytnou sítí. Toto komplexní řešení zaručuje vysokou odolnost a trvanlivost celého hřiště a je vhodné jak pro soukromé osoby, tak pro školy, obce a města.

Velikost plochy (m)
18,3 x 36,6 18 x 36
Typ trávníku Edel Paddle PRO Edel Elite LSR Royal Grass XPlay
Výška vlákna (mm) 15 20 24
Certifikát ITF r r L
Dostupná barva
zelená r r r
terakota r r L
modrá L L L
olivová L L L
Lajnování pro sport
badminton L L L
tenis r r r
volejbal r r r
nohejbal r r r
streetball r r r
brankoviště r r r
malá kopaná L L L

Multifunkční hřiště GRASEKO TENNIS+

Multifunkční hřiště pro uživatele zaměřené převážně na tenis. Hřiště je vybaveno kvalitním umělým trávníkem s certifikací ITF a profesionálním hliníkovým sportovním vybavením. Oplocení hřiště je tvořeno kulatými sloupy a polypropylenovou záchytnou sítí bez mantinelu. Toto specializované řešení je vhodné pro soukromé osoby, sportovní kluby, školy, obce a města.

Velikost plochy (m)
18,3 x 36,6
Typ trávníku Edel Elite SuperSoft Edel Paddle PRO
Výška vlákna (mm) 10 15
Certifikát ITF r r
Dostupná barva
zelená r r
terakota r r
modrá L L
olivová r L
Lajnování pro sport
badminton L L
tenis r r
volejbal r r
nohejbal r r
streetball r r
brankoviště L L
malá kopaná L L

Multifunkční hřiště GRASEKO INDIVIDUAL

Tato řada multifunkčních hřišť je určena pro zahrady, penziony a jiné soukromé plochy. Hřiště je vždy vybaveno kvalitním umělým trávníkem, sportovní vybavení a oplocení hřiště je řešeno individuálně dle přání zákazníka.

Velikost plochy (m)
8 x 15 10 x 18 14 x 27 18,3 x 36,3 24 x 46
Typ trávníku Edel Elite SuperSoft Edel Game Edel Paddle PRO Edel Elite LSR Royal Grass XPlay
Výška vlákna (mm) 10 12 15 20 24
Certifikát ITF r L r r L
Dostupná barva
zelená r r r r r
terakota r r r r L
modrá L r L L L
olivová r r L L L
Lajnování pro sport
badminton L r L L L
tenis L L L r r
volejbal L L r r r
nohejbal L L r r r
streetball r r r r r
brankoviště r r r r r
malá kopaná L L L L r

Máte otázky? Zodpovíme

Máte-li zájem o kalkulaci, osobní schůzku nebo více informací ohledně našich produktů a služeb, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám poskytneme informace, doporučíme nejvhodnější produkt, poradíme s instalací nebo zajistíme odbornou realizaci a údržbu.

Kontaktní formulář
L
Vyberte jednu z možností!
Zadejte platnou hodnotu!
Zadejte platnou hodnotu!
Zadejte platné jméno a příjmení!
Zadejte platné město!
Zadejte platnou e-mailovou adresu!
Zadejte platné telefonní číslo!
Zadejte text zprávy!
Toto pole je povinné!

Navštivte náš SHOWROOM

Přijďte se podívat do některého z našich showroomů, kde si můžete prohlédnout umělý trávník pro zahradu, terasu nebo hřiště. Máme pro Vás zdarma vzorky umělých trávníků, pokud se budete chtít rozhodovat v klidu doma. V našem showroomu máme také umělé trávníky větších rozměrů, u kterých ještě lépe vyniknou jejich vlastnosti.