Sportovní hřiště, jakékoliv potřebujete

Máte nevyužitý prostor na zahradě a rádi sportujete? Potřebujete nové hřiště u školy nebo třeba u hotelu? Multifunkční, odolné a takřka bezúdržbové hřiště postavíme přesně podle vašich potřeb a představ.

graseko multifunkcni hriste

Vysoká pevnost a odolnost

Umělý trávník pro Adventure golf má zvlněná vlákna vyrobená z polyamidu (nylon). Má vysokou pevnost a odolnost proti otěru a dobře absorbuje vibrace.

Umělý trávník pro Adventure golf se lepí na předem vystavěné betonové greeny různých tvarů. Výška vlákna umělých trávníků pro Adventure golf je od 9 mm do 15 mm. Instalace golfového umělého trávníku se provádí lepením na železobetonovou desku.

Umělý trávník pro Andenture golf lze snadno udržovat. Vzhledem k venkovnímu prostředí je vhodné pravidelně provádět čištění trávníku motorovým kartáčem. K údržbě umělého trávníku golfového greenu se také hodí například foukač a vysavač listí.

Umělý trávník pro Adventure golf:
Royal Grass® Lorem Ipsum
Royal Grass® Lorem Ipsum
Royal Grass® Lorem Ipsum

Naše nabídka multifunkčních hřišť

V nabídce máme 3 typizovaná multifunkční hřišě v různé velikosti a úrovni vybavení. Také stavíme hřiště dle individuálních požadavků zákazníka. Naše multifunkční hřiště splňují bezpečnostní předpisy a ustanovení ČSN. Na naše multifunkční hřiště poskytujeme záruku 5 let, na umělý trávník až 15 let.

Multifunkční hřiště GRASEKO OPTIMAL

Univerzální multifunkční hřiště s výborným poměrem cena / kvalita. Hřiště je vybaveno kvalitním umělým trávníkem a hliníkovým sportovním vybavením. Oplocení hřiště je tvořeno uzavřeným systémem ze čtvercových profilů, mantinelu z vodovzdorné překližky a polypropylenovou záchytnou sítí. Toto komplexní řešení zaručuje vysokou odolnost a trvanlivost celého hřiště a je vhodné jak pro soukromé osoby, tak pro školy, obce a města.

Velikost plochy (m)
18,3 x 36,6 18 x 36
Typ trávníku Edel Paddle PRO Edel Elite LSR Royal Grass XPlay
Výška vlákna (mm) 15 20 24
Certifikát ITF r r L
Dostupná barva
zelená r r r
terakota r r L
modrá L L L
olivová L L L
Lajnování pro sport
badminton L L L
tenis r r r
volejbal r r r
nohejbal r r r
streetball r r r
brankoviště r r r
malá kopaná L L L

Multifunkční hřiště GRASEKO TENNIS+

Multifunkční hřiště pro uživatele zaměřené převážně na tenis. Hřiště je vybaveno kvalitním umělým trávníkem s certifikací ITF a profesionálním hliníkovým sportovním vybavením. Oplocení hřiště je tvořeno kulatými sloupy a polypropylenovou záchytnou sítí bez mantinelu. Toto specializované řešení je vhodné pro soukromé osoby, sportovní kluby, školy, obce a města.

Velikost plochy (m)
18,3 x 36,6
Typ trávníku Edel Elite SuperSoft Edel Paddle PRO
Výška vlákna (mm) 10 15
Certifikát ITF r r
Dostupná barva
zelená r r
terakota r r
modrá L L
olivová r L
Lajnování pro sport
badminton L L
tenis r r
volejbal r r
nohejbal r r
streetball r r
brankoviště L L
malá kopaná L L

Multifunkční hřiště GRASEKO INDIVIDUAL

Tato řada multifunkčních hřišť je určena pro zahrady, penziony a jiné soukromé plochy. Hřiště je vždy vybaveno kvalitním umělým trávníkem, sportovní vybavení a oplocení hřiště je řešeno individuálně dle přání zákazníka.

Velikost plochy (m)
8 x 15 10 x 18 14 x 27 18,3 x 36,3 24 x 46
Typ trávníku Edel Elite SuperSoft Edel Game Edel Paddle PRO Edel Elite LSR Royal Grass XPlay
Výška vlákna (mm) 10 12 15 20 24
Certifikát ITF r L r r L
Dostupná barva
zelená r r r r r
terakota r r r r L
modrá L r L L L
olivová r r L L L
Lajnování pro sport
badminton L r L L L
tenis L L L r r
volejbal L L r r r
nohejbal L L r r r
streetball r r r r r
brankoviště r r r r r
malá kopaná L L L L r

Máte otázky? Zodpovíme

Máte-li zájem o kalkulaci, osobní schůzku nebo více informací ohledně našich produktů a služeb, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám poskytneme informace, doporučíme nejvhodnější produkt, poradíme s instalací nebo zajistíme odbornou realizaci a údržbu.

Kontaktní formulář
L
Vyberte jednu z možností!
Zadejte platnou hodnotu!
Zadejte platnou hodnotu!
Zadejte platné jméno a příjmení!
Zadejte platné město!
Zadejte platnou e-mailovou adresu!
Zadejte platné telefonní číslo!
Zadejte text zprávy!
Toto pole je povinné!

Navštivte náš SHOWROOM

Přijďte se podívat do některého z našich showroomů, kde si můžete prohlédnout umělý trávník pro zahradu, terasu nebo hřiště. Máme pro Vás zdarma vzorky umělých trávníků, pokud se budete chtít rozhodovat v klidu doma. V našem showroomu máme také umělé trávníky větších rozměrů, u kterých ještě lépe vyniknou jejich vlastnosti.